dr n. med. Karolina Mrówka

specjalista medycyny podróży i chorób tropikalnych

Pracownik naukowy Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, autorka rozprawy doktorskiej nt. rozpoznawania i leczenia malarii.
Specjalizuje się w zakresie medycyny morskiej i tropikalnej. Jest asystentem w Katedrze
i Klinice Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych w Poznaniu.

Od wielu lat współuczestniczy w przygotowaniu kursów doskonalących dla studentów medycyny, lekarzy, misjonarzy, podróżników i żołnierzy dotyczących zapobiegania, diagnostyki i leczenia chorób egzotycznych oraz szczepień ochronnych wymaganych
i zalecanych w ruchu międzynarodowym.Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Lekarzy dla Podróżujących (IAMAT) w Toronto (Kanada).

• Gabinet Medycyny Podróży i Chorób Tropikalnych

poniedziałek 15:00-17:00