dr n. med. Jacek Chmielecki

specjalista chirurgii ogólnej,
specjalista chirurgii naczyniowej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu (1985). Uzyskał specjalizację z dziedziny chirurgii ogólnej, a następnie chirurgii naczyniowej i doktorat.

Doświadczenie kliniczne i praktyczną wiedzę medyczną zdobywał w trakcie 17-letniej pracy na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (1987 – 2004) oraz 14-letniej pracy na stanowisku Ordynatora Oddziału Chirurgii – Prywatnej Lecznicy Certus w Poznaniu (2004 – 2018).

Specjalizuje się w profilaktyce, diagnostyce, jak i leczeniu i operacjach chorób, z dziedziny:

a) Chirurgii naczyniowej:
– diagnostyka USG naczyń: tętnice szyjne, aorta, tętnice kończyn dolnych, układ żylny,
– operacje układu żylnego – tradycyjne i małoinwazyjne: laser RF, metoda farmakomechaniczna (z użyciem zestawu Flebogrif).

b) Chirurgii ogólnej w technice tradycyjnej i wideochirurgicznej:
– usunięcie pęcherzyka żółciowego,
– usunięcie jelita grubego,
– operacje przepuklin.
– usuwanie tarczycy

c) Chirurgiczne leczenie nadpotliwości kończyn na drodze torakoskopii – operacja przeprowadzana z elementami autorskimi, zwiększającymi bezpieczeństwo pacjenta.