dr n. med. Grzegorz Gurynowicz

specjalista położnictwa i ginekologii

Lekarz specjalista ginekolog-położnik z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem klinicznym i operacyjno-zabiegowym. Absolwent  Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Wieloletni pracownik Kliniki Perinatologii i Ginekologii w Szpitalu Klinicznym przy ulicy Polnej w Poznaniu. Przez szereg lat współpracował i aktywnie szkolił się w Klinice Ginekologii Operacyjnej, Endoskopowej i Ginekologii Onkologicznej Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. W 2019 roku kierownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala w Obornikach Wlkp. oraz zastępca kierownika Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala im. Świętej Rodziny w Poznaniu.

Stopień doktora nauk medycznych uzyskał w 2005 roku na podstawie rozprawy doktorskiej dotyczącej zastosowania elektrokardiografii płodowej w detekcji stanów zagrożenia płodu w czasie porodu. Autor i współautor wielu prac naukowych z zakresu położnictwa, ginekologii i onkologii ginekologicznej. Odbył szereg staży doskonalących i kursów szkoleniowych w kraju i za granicą z zakresu diagnostyki i nowoczesnych technik operacyjnych w leczeniu zaburzeń statyki narządów płciowych i nietrzymania moczu.

Problematyka diagnostyki i skutecznego leczenia uroginekologicznych zaburzeń statyki narządu rodnego oraz dysfunkcji dna miednicy objawiających się obniżeniem i wypadaniem macicy, pochwy, dysfunkcją pęcherza moczowego i nietrzymaniem moczu stanowi jeden z jego centralnych punktów zainteresowań zawodowych.  Zajmuje się również ginekologią estetyczną i rekonstrukcyjną.

Operuje z wykorzystaniem technik brzusznych, przezpochwowych oraz endoskopowych: laparoskopowych i histeroskopowych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

dr n. med. Grzegorz Gurynowicz – Umów się na wizyt

Specjalizacje

Gabinety

Godziny przyjęć

 • Gabinet Ginekologiczny

Umów wizytę 61 62 33 111

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

  Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.
  Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:

  close button Powered by Medidesk
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!

   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   E-rejestracja