dr n. med. Beata Brajer-Luftmann

specjalista chorób płuc
specjalista chorób wewnętrznych

Absolwentka Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalista chorób płuc oraz specjalista chorób wewnętrznych.

Od 2003r. związana ze Szpitalem Klinicznym im. Przemienienia Pańskiego w Poznaniu. Jest adiunktem w Katedrze i Klinice Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej Uniwersytetu Medycznego Poznaniu. Od wielu lat zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu oddechowego oraz problematyką zaburzeń oddychania podczas snu.

Wykonuje zabiegi endoskopowe układu oddechowego m.in. bronchofiberoskopia, biopsja węzłów chłonnych śródpiersia i guzów pod kontrolą usg (EBUS-TBNA) oraz badania czynnościowe.
Doświadczenie zawodowe zdobywała na licznych szkoleniach w kraju i za granicą m.in. na stażu w Klinice Pulmonologii Uniwersytetu Medycznego w Lund (Szwecja). Jest autorką i współautorką publikacji oraz projektów badawczych z zakresu chorób płuc. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc oraz European Respiratory Society.
Prowadzi działalność dydaktyczną na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu zarówno dla studentów jak i dla lekarzy na kursach specjalizacyjnych z zakresu Chorób Płuc i Medycyny Rodzinnej.

lek. Beata Brajer-Luftmann – Umów się na wizyt

Sp z o.o.