dr n. med. Beata Brajer-Luftmann

specjalista chorób płuc
specjalista chorób wewnętrznych

lek. Beata Brajer-Luftmann – Umów się na wizyt

Absolwentka Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalista chorób płuc oraz specjalista chorób wewnętrznych.

Od 2003r. związana ze Szpitalem Klinicznym im. Przemienienia Pańskiego w Poznaniu. Jest adiunktem w Katedrze i Klinice Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej Uniwersytetu Medycznego Poznaniu. Od wielu lat zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu oddechowego oraz problematyką zaburzeń oddychania podczas snu.

Wykonuje zabiegi endoskopowe układu oddechowego m.in. bronchofiberoskopia, biopsja węzłów chłonnych śródpiersia i guzów pod kontrolą usg (EBUS-TBNA) oraz badania czynnościowe.
Doświadczenie zawodowe zdobywała na licznych szkoleniach w kraju i za granicą m.in. na stażu w Klinice Pulmonologii Uniwersytetu Medycznego w Lund (Szwecja). Jest autorką i współautorką publikacji oraz projektów badawczych z zakresu chorób płuc. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc oraz European Respiratory Society.
Prowadzi działalność dydaktyczną na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu zarówno dla studentów jak i dla lekarzy na kursach specjalizacyjnych z zakresu Chorób Płuc i Medycyny Rodzinnej.

Specjalizacje

Gabinety

Godziny przyjęć

Umów wizytę 61 62 33 111

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

  Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.
  Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:

  close button Powered by Medidesk
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!

   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   E-rejestracja