dr n. farm. Agnieszka Neumann-Podczaska

Kierownik Działu Farmacji

Pracownik naukowo-dydaktyczny, adiunkt w Katedrze Geriatrii i Gerontologii Uniwersytetu Medycznego im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu, absolwentka i członkini European Academy for Medicine of Ageing -[EAMA] (Sion, Szwajcaria)- międzynarodowej organizacji zrzeszającej geriatrów w Europie. Autorka licznych polskich i zagranicznych publikacji naukowych z dziedziny geriatrii i farmakologii, wykładowca na konferencjach naukowych i szkoleniach dla lekarzy w kraju i za granicą. Na codzień prowadzi zajęcia z farmakoterapii geriatrycznej dla studentów polsko i anglojęzycznych Wydziału Lekarskiego i Farmaceutycznego i pracuje z pacjentami starszymi, którzy w związku z wielochorobowością stosują skomplikowane schematy leczenia farmakologicznego.

• Gabinet Farmakologiczny

czwartek 11:00-14:00