dr hab. n. med. Tomasz Piorunek

specjalista chorób płuc,
specjalista chorób wewnętrznych

Absolwent Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Dr hab. n. med. Tomasz Piorunek jest adiunktem w Katedrze i Klinice Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej w Poznaniu. Od kilkudziesięciu lat zajmuje się diagnostyką (m.in. zabiegi bronchofiberoskopowe i badania czynnościowe) i leczeniem chorób układu oddechowego oraz problematyką zaburzeń oddychania podczas snu.

Doświadczenie zawodowe zdobywał  na licznych szkoleniach i konferencjach oraz podczas stażu naukowego w ośrodku akademickim w Niemczech. Jest autorem i współautorem wielu publikacji oraz projektów badawczych z zakresu pulmonologii.

• Gabinet Pulmonologiczny

środa 15:00-19:30