dr hab. n. med. Łukasz Kubaszewski

specjalista ortopedii i traumatologii ruchu

Ukończył studia medyczne w roku 1999 na Poznańskim Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego, a w roku 2006 tamże obronił doktorat. Tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i narządu ruchu zdobył w roku 2008.

Brał udział w licznych seminariach i szkoleniach: we Francji Stypendium GICDEurope w zakresie nowoczesnych technik leczenia schorzeń kręgosłupa, w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Na sympozjach w Polsce wygłosił referaty i odczyty dotyczące schorzeń degeneratywnych układu kostnego.

Dr Kubaszewski pełnił funkcję ordynatora oddziału ortopedycznego w Śremie, pracował jako konsultant w Klinice i Poliklinice Neuroortopedii i Neurologii, Instytutu Reumatologi im. E. Reicher w Warszawie.

W latach 2016-2018 pełnił funkcję Naczelnego Lekarza w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. W. Degi Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie koordynuje pracę zespołu oddziału Ortopedii i Chirurgii Kręgosłupa w tej placówce.

Dr Kubaszewski jest nauczycielem akademickim. Bierze udział w wielu międzynarodowych projektach i badaniach klinicznych, opracował własne techniki leczenia operacyjnego nowotworów pierwotnych kości krzyżowej.

Specjalizacje

Gabinety

Godziny przyjęć

Umów wizytę 61 62 33 111

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.


close button Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!
Zostaw numer
oddzwonimy!