Miejsce pracy: Poznań

TECHNIK STERYLIZACJI MEDYCZNEJ

Wymagania:
• Wykształcenie – technik sterylizacji medycznej (ukończony kurs lub w trakcie),
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność i umiejętność pracy w zespole,
• Dbałość o wysoką jakość i rzetelność wykonywanych usług.

Zadania:
• Wykonywanie procedur związanych z postępowaniem z wyrobami medycznymi, z narzędziami oraz sprzętem podczas całego procesu dekontaminacji,
• Przestrzeganie wdrożonych procedur i procesów w Centralnej Sterylizatorni,
• Przestrzeganie skuteczności procesów mycia, dezynfekcji i sterylizacji,
• Współpraca sterylizacji z Blokiem Operacyjnym w celu zapewnienia dostępności narzędzi chirurgicznych,
• Prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej.

Oferujemy:
• Możliwość współtworzenia nowoczesnej organizacji oraz intensywny rozwój zawodowy,
• Opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny,
• Kartę MultiSport,
• Możliwość wyboru formy zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@szpitalswwojciecha.pl

Z dopiskiem zgody na wykorzystanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji:

< ANESTEZJOLOG

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

    Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.

    Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:

    E-rejestracja