Miejsce pracy: Poznań

Pracownik Sterylizatorni

OFRUJEMY:
• Możliwość współtworzenia nowoczesnej organizacji i związaną z tym satysfakcję oraz intensywny rozwój zawodowy,
• Opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny oraz kartę MultiSport,
• Możliwość wyboru formy zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• Pracę w młodym i ambitnym zespole wysokiej klasy specjalistów.

ZADANIA:
• Wykonywanie procedur związanych z postępowaniem z wyrobami medycznymi, z narzędziami oraz sprzętem podczas całego procesu sterylizacji,
• Przestrzeganie wdrożonych procedur i procesów w Centralnej Sterylizatorni,
• Przestrzeganie skuteczności procesów mycia, dezynfekcji i sterylizacji,
• Współpraca sterylizacji z Blokiem Operacyjnym w celu zapewnienia dostępności narzędzi chirurgicznych na bloku,
• Dbałość o minimalizację kosztów sterylizacji przy zachowaniu parametrów jakościowych.

WYMAGANIA:
• Wykształcenie- technik sterylizacji (ukończony lub w trakcie),
• Komunikatywność, rzetelność, opanowanie, uczciwość,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie kandydatur na adres: rekrutacja@szpitalswwojciecha.pl – z dopiskiem: „Pracownik centralnej sterylizatorni”.
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883 z późn.zm.)”

< Praca dla STOMATOLOGA (endodoncja mikroskopowa) PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ OPERACYJNA/Y >

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o. S.K.A

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.

close button Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!
Zostaw numer
oddzwonimy!