Sterylizacja narzędzi

Co oferujemy

Centrum Sterylizacji w Szpitalu św. Wojciecha oferuje usługi w zakresie sterylizacji i dezynfekcji narzędzi operacyjnych i laparoskopowych używanych w mikrochirurgii, ginekologii, laryngologii, stomatologii, diagnostyce oraz w kosmetologii, tatuażu, podologii itp. Gwarantujemy profesjonalną usługę, przeprowadzoną przez wykwalifikowaną kadrę.

 

Do dezynfekcji i mycia używamy środków, które są bezpieczne dla materiałów o szczególnie wrażliwej strukturze. Środki charakteryzuje bardzo dobra skuteczność mycia, łącznie z białkami prionów i najwyższy poziom biobójczy, uwzględniający spory bakterii. Wszystkie posiadają certyfikat Europejskiej Normy EN 14885 i badania fazy 2 etap2. Do sterylizacji stosujemy materiał opakowaniowy przyjęty wg norm CEN 868 2 -10 i 11607 1-2.

Działalność naszą prowadzimy zgodnie z opracowanymi w oparciu o EN procedurami i instrukcjami, kontrolując i dokumentując wszystkie procesy mycia, dezynfekcji i sterylizacji. Na każdym produkcie umieszczamy metkę trójrzędową, podwójnie przylepną. Metka stanowi kod wszystkich przeprowadzanych procesów, datę sterylizacji i datę przydatności do użycia. Metkę należy wklejać do dokumentacji pacjenta. Bierzemy pełną odpowiedzialność za fizyko-biologiczny efekt procesów dekontaminacyjnych, zapewniających wyrobom sterylność i bezpieczeństwo.

Współpraca

W Szpitalu św. Wojciecha istnieje możliwość skorzystania z komercyjnych usług sterylizacji i dezynfekcji narzędzi operacyjnych i laparoskopowych używanych w mikrochirurgii, ginekologii, laryngologii, stomatologii, diagnostyce oraz w kosmetologii, studiach tatuażu, podologii itp. Sterylizatornia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, a używane środki posiadają europejskie certyfikaty.

Kontakt: 61 62 33 493

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

  Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.
  Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:

  close button Powered by Medidesk
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!

   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   E-rejestracja