Pakiety badań profilaktycznych


Dbasz o swoje zdrowie i poszukujesz rozwiązań, które będą miały na celu zapobieganie chorobom, poprzez ich wczesne wykrycie i leczenie? Z odpowiedzią na to pytanie przychodzą PAKIETY BADAŃ PROFILAKTYCZNYCH, które zostały dobrane do każdej grupy wiekowej.

Pakiet „Zdrowa Kobieta” oraz „Zdrowy Mężczyzna” dostępny jest w trzech wariantach określonych poprzez zróżnicowane potrzeby zdrowotne w zależności od grupy wiekowej:
• 20-35 lat
• 36-59 lat
• Powyżej 60 lat
Każdy, kto skorzysta z usług medycznych, otrzymuje pomoc Opiekuna Pacjenta. Staramy się, aby dla komfortu i wygody Pacjenta wszystkie badania wykonywane były w ciągu jednego dnia. W pakiecie znajdują się podstawowe badania laboratoryjne, diagnostyka obrazowa oraz konsultacje lekarskie. Wyniki analizowane są przez lekarza internistę. Podczas pobytu w Szpitalu, Pacjenci mogą liczyć na wykwalifikowaną kadrę pielęgniarską. Podsumowująca konsultacja internistyczna, której termin ustalany jest indywidualnie, obejmuje: interpretację wyników wszystkich wykonanych badań wraz z raportem końcowym, indywidualne zalecenia dotyczące prowadzonego stylu życia i sposobu odżywiania, prowadzonej aktywności fizycznej, stosowania suplementów diety oraz omówienie zasad dotyczących zapobiegania innym chorobom cywilizacyjnym.

Pakiet „Szumy uszne” skierowany jest dla Pacjentów, którzy odczuwają dzwonienie, pisk, szum, tętnienie, tykanie, bulgotanie, świst, gwizd, itp. utrzymujące się stale lub zmiennie w jednym lub obu uszach. Warto z takiego pakietu skorzystać, ponieważ pogorszenie się słuchu może wpłynąć negatywnie na jakość życia i problemy z codziennymi czynnościami.
Można z niego skorzystać w każdym wieku. W trakcie całego pakietu Pacjent zostanie zbadany przez doświadczonych specjalistów, takich jak: internista, neurolog, endokrynolog, kardiolog, laryngolog, optometrysta czy audiolog.

Pakiet „Zawroty głowy” pozwala na zbadanie najważniejszej części ciała człowieka. Stworzony jest dla osób cierpiących na zawroty głowy występujących w różnych nasileniach.
W ramach Pakietu Pacjent otrzymuje konsultacje specjalistyczne internisty, laryngologa, kardiologa, neurologa, optometrysty, audiologa, rehabilitacyjną oraz wykonanie niezbędnych badań laboratoryjnych.

Pakiet „Zdrowe Nogi” jest szczególnie ważny, ze względu na bardzo częste bagatelizowanie chorób związanych z kończynami dolnymi. Pacjenci zazwyczaj zgłaszają się z poważnymi problemami, którym można było zapobiec dużo wcześniej. Przede wszystkim dotyczy to osób, które cierpią na owrzodzenia podudzi, żylaki, obrzęki, bóle kończyn dolnych, wrastające paznokcie, nagniotki, modzele oraz trudności z chodzeniem. Pakiet obejmuje konsultacje chirurgiczną, internistyczną, ortopedyczną lub diabetologiczną.

W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy na stronę www dotyczącą PAKIETÓW BADAŃ PROFILAKTYCZNYCH 

lub do kontaktu z Opiekunem Pacjenta- Malwiną Czekalską 609863422

Jak oceniasz ten artykuł?

Wybierz ile gwiazdek przyznajesz

Średnia ocena / 5. Głosujących: