Czy pracujemy i przyjmujemy Pacjentów? Tak, ale wprowadziliśmy kilka zmian.

W aktualnie panującej sytuacji związanej z koronawirusem SARS-Cov-2, większość aspektów naszego życia uległo lub ulegnie zmianie. Aby zminimalizować i przyczynić się do jak najszybszego powrotu do naszej „normalnej” codzienności, musimy dostosowywać się do wielu zmian i nakazów. System opieki zdrowotnej, aktualnie największą uwagę poświęca walce z COVID- 19. Nie ulega wątpliwości, że są to niezbędne i istotne działania.

Mimo wszystko, nadal jednak potrzebujemy codziennej, rutynowej pomocy lekarskiej, która stała się trudna do uzyskania.

W Szpitalu wprowadziliśmy szereg zmian, mających na celu zwiększenie Waszego i naszego bezpieczeństwa. Czego możecie spodziewać się przychodząc na wizytę ?

1. Przy wejściu do Szpitala zostanie Wam zmierzona temperatura.
  2. Każda osoba proszona jest o odkażenie rąk specjalnym środkiem dezynfekcyjnym oraz o założenie maseczki ochronnej.
  3. Następnie należy wypełnić ankietę, która pozwala nam zebrać informacje i odmówić przyjęcia pacjentom, którzy mogą stanowić zagrożenie epidemiologiczne dla pozostałych osób.
  4. Bardzo prosimy o przychodzenie punktualnie na umówioną wizytę, bez zbędnego zapasu czasowego.
  5. Ważne jest, aby do Szpitala i na wizytę przychodzić bez osób towarzyszących.
  6. Jeśli masz umówioną wizytę, ale pojawiły się objawy infekcji (temperatura, kaszel, duszności), prosimy poinformuj nas o tym.
  7. Prosimy o unikanie umawiania wizyt osobiście. Dajemy wam kilka alternatywnych rozwiązań:
    • telefonicznie: 616233111
    • mailowo: rejestracja@szpitalswwojciecha.pl
    • przez naszego Facebooka: www.facebook.com/szpitalswwojciecha/
    • poprzez stronę www.szpitalswwojciecha.pl , gdzie znajdziecie formularz kontaktowy, możliwość pozostawienia swojego numeru lub kontakt z konsultantem przez czat.

Do zobaczenia!