dypl. hig. stom. Milena Werwinska

higienistka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem. Przed rozpoczęciem przygody ze stomatologią ukończyła studia wyższe na kierunku Administracja. Chętnie poszerza swoją wiedzę w dziedzinie stomatologii poprzez uczestnictwo w wielu kursach tematycznych. Szczególnie ceni sobie profilaktykę jamy ustnej, która pozwala uchronić pacjentów przed chorobami jamy ustnej, dlatego też kontynuuje edukację na kierunku Higieny Stomatologicznej.

W Centrum Stomatologii współpracuje z lekarzami podczas skomplikowanych zabiegów z zakresu chirurgii, implantologii, implantoprotetyki i periodontologii. W pracy ceni sobie miłą i fachową obsługę pacjentów. W wolnych chwilach lubi spacerować z psem, jeździć na rowerze oraz w zaciszu domowym oglądać filmy.