Nasi Lekarze

dr n. med. Szymon Kujawiak

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu,
kierownik ortopedii

Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Starszy Asystent Oddziału Ortopedii
i Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.

Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał na podstawie Rozprawy Doktorskiej „Porównanie wyników operacyjnego i zachowawczego leczenia pełnego zwichnięcia
stawu barkowo-obojczykowego”. Do jego szczególnych zainteresowań zawodowych należy artroskopia kolana, rekonstrukcje więzadeł stawów kolanowych, endoprotezoplastyka stawów biodrowych i kolanowych, zespalanie złamań w obrębie kończyny górnej i dolnej, medycyna sportowa i urazy sportowe.

Uczestnik wielu szkoleń i konferencji z zakresu ortopedii i traumatologii. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr), European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy (ESSKA), Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej.

www.zdrowekolano.pl

• Gabinet Ortopedyczny