dr n. med. Jakub Pazdrowski

specjalista otorynolaryngologii

Specjalista otorynolaryngologii. Chirurg głowy i szyi. Adiunkt na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Nauczyciel akademicki. Współautor wielu publikacji naukowych w dziedzinie otolaryngologii oraz onkologii laryngologicznej.
Jest laryngologiem z wieloletnią praktyką, zarówno w pracy na bloku operacyjnym, jak i w poradni. Zajmuje się chorobami uszu, gardła i krtani dorosłych i dzieci. W centrum jego zainteresowań leżą nowotwory głowy i szyi oraz operacje rekonstrukcyjne. Zajmuje się również niedrożnością dróg łzowych u dorosłych. Ponadto ma duże doświadczenie w endoskopowych operacjach zatok przynosowych oraz w chirurgii ślinianek. Odbył szereg szkoleń się w ośrodkach krajowych i zagranicznych m.in. w Tajpei (Tajwan), Essen (Niemcy) i Amsterdamie (Holandia).