Nasi Lekarze

dr hab. n. med. Paweł Golusiński

specjalista otorynolaryngologii,
chirurg głowy i szyi

Specjalista otorynolaryngologii. Chirurg głowy i szyi. Adiunkt na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Nauczyciel akademicki.

Posiada certyfikaty ukończenia kursów chirurgii endoskopowej nosa i zatok przynosowych
w Polsce, Czechach i Szwajcarii. Stypendysta Klinik Otolaryngologii oraz Chirurgii Głowy
i Szyi w Amsterdamie (Holandia), Bergen (Norwegia),  Rzymie (Włochy) oraz Houston
i Orlando (USA).

Współautor wielu publikacji naukowych w dziedzinie otolaryngologii oraz onkologii laryngologicznej. Jego główne zainteresowania to chirurgia endoskopowa nosa i zatok przynosowych, endoskopowe leczenie chirurgiczne niedrożności dróg łzowych, onkologia laryngologiczna z uwzględnieniem zabiegów rekonstrukcyjnych, chirurgiczne leczenie zaburzeń chrapania i bezdechu sennego.

Posiada międzynarodowy certyfikat uprawniający do stosowania techniki koblacji
w zabiegach otolaryngologicznych.

• Gabinet Laryngologiczny