31 marca 2017

1000 Pacjent Szpitala św. Wojciecha

Pani Magdalena, która w dniu 29.03 zgłosiła się na zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego okazała się 1000 Pacjentką naszego bloku operacyjnego!
Zabieg wykonał dr n. med. Szymon Kujawiak- specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Z tej okazji, w dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie prasowe, w którym, poza dr Szymonem Kujawiakiem i operowaną Pacjentką uczestniczyli:

• Dyrektor Zarządzający Daniel Szlachciak, który przedstawił funkcjonowanie szpitala oraz dotychczasowe osiągnięcia.
  • dr Leszek Lipiński- Ordynator Oddziału Wielospecjalistycznego opowiedział o tym, jak ważne są pozytywne relacje między pacjentem a lekarzem oraz w jakim stopniu nowoczesne technologie ułatwiają i usprawniają proces leczenia.
  • Specjalista neurochirurgii Piotr Winkler przybliżył możliwości i rozwiązania, jakie dają nowoczesne techniki i metody leczenia chorób kręgosłupa.

< JAK PRAWIDŁOWO DBAĆ O ZĄBKI- warsztaty dla ... Program Profilaktyczny Nowotworów Głowy i Szyi >

pon.-pt. 8:00 - 20:00
sob. 8:00 - 16:00